בדיקת זרע של גבר במעבדות גבריאל

בדיקת זרע – Semen Analysis

הבחינה הראשונית למדת פוריותו של הגבר. בעיות בפוריות הגבר מהוות למעלה מ50% מבעיות הפוריות המוסברות, לכן ישנה חשיבות רבה לבדיקה שתתן את המידע המקיף והמפורט ביותר.

קרא עוד
השבחות זרע

השבחות זרע מתקדמות

במהלך הטיפול בזרע, פותחו בעולם שיטות מתקדמות לביצוע השבחות נוספות הנותנות ערך מוסף רב ומשפרות באופן משמעותי את נתוני הזרע. אנו בגבריאל רואים כאידיאל לספק מטופלים שלנו את שירותי הטיפול בזרע המתקדמים והמקיפים ביותר שניתן להשיג, לשם כך, פתחנו מחלקה ייעודית המתמחה בביצוע השבחות זרע חדשניות ומתקדמות, כדי להגיע לתוצאות הגבוהות ביותר ולמטב באופן מירבי…

קרא עוד
חיפוש זרע נדיר - Sperm Search

חיפוש זרע נדיר – Sperm Search

חיפוש מעמיק ומדוקדק בכל דגימת הזרע, לצורך איתור תאי זרע נדירים אצל הסובלים מאזוספרמיה. פעולה ממושכת ומדוייקת המבוצעת בידי צוות מומחים, וחוסכת לכם את הצורך בניתוח פולשני.

קרא עוד
חיפוש ברקמה אשכית לאחר ניתוח

חיפוש ברקמה אשכית לאחר ניתוח

עומדים לפני ניתוח על רקע אזוספרמיה? דאגו לטיפול המיטבי בדגימה!

צוות המומחים שלנו המתמחה באיתור תאי זרע נדירים (ראה כאן) עבר תת-התמחות מיוחדת לצורך איתור תאי זרע ברקמה אשכית הנלקחת בפעולה ניתוחית, לצורך מיטוב ומיצוי האפשרויות למציאת תאי זרע ברקמה היקרה.

קרא עוד
מיון זרע מורפולוגי – IMSI

מיון זרע מורפולוגי – IMSI

בחינת דגימת הזרע בהגדלה גבוהה של עד 6300*, ובחירת מספר תאי זרע בודדים בעלי פוטנציאל ההפריה הגבוה ביותר מתוך מליוני התאים, במטרה להגיע לטיפול IVF מוצלח לאחר כשלונות חוזרים.

קרא עוד
אבחון מורפולוגי מעמיק - MSOME

אבחון מורפולוגי מעמיק – MSOME

למי מיועד אבחון מורפולוגי מעמיק?
אבחון מורפולוגי מעמיק (MSOME = Motile Sperm Organelle Morphology Examination – בחינת התנועתיות והמורפולוגיה התוך-תאית של תאי הזרע) מיועד לזוגות שעברו מספר פעמים טיפולי הפריה חוץ גופית (IVF) שלא צלחו מסיבה בלתי מוסברת, ועולה חשש שהדבר נובע מכשל במורפולוגיה התוך-תאית של תאי הזרע.
מטרת האבחון הנה לבדוק את התאמת הנבדק לביצוע הליך מיון זרע מורפולוגי

קרא עוד
השבחת זרע - השבחות זרע

השבחת זרע – Sperm Washing

ניקוי תאי הזרע ובחירת הטובים שבהם. צוות מיומן, טכנולוגיה מתקדמת והתאמת הטיפול באופן אישי למטופל, מספקים לכם את הזרע הטוב ביותר שניתן לברור מתוך כל דגימת הזרע.

קרא עוד
חיפוש ברקמה אשכית לאחר ניתוח

בדיקת ד.נ.א. שביר (Halosperm)

נתוני הזרע טובים אך אין הריון תקין? בואו לבצע בדיקת בדיקת ד.נ.א. שביר (Halosperm) אנו בגבריאל בודקים את כל הנתונים האפשריים ועושים את מירב המאמצים כדי לזהות את הבעיה המונעת כניסה להריון תקין באופן טבעי. במסגרת זו, במקרים שבבדיקת הזרע כל נתוני הזרע נמצאו תקינים, הן מבחינה כמותית והן מבחינה איכותית, מורפולוגית וכו', אנו מבצעים…

קרא עוד
חיפוש ברקמה אשכית לאחר ניתוח

בדיקות נוספות בתחום פוריות הגבר

בדיקת פרוקטוז (Fructos) הפרוקטוז הוא נוזל המיוצר בשלפוחיות הזרע, שתפקידו הוא נתינת אנרגיה לצורך שיפור התנועתיות של תאי הזרע. במקרה שאבחון בדיקת הזרע מצביע על חוסר תאי זרע בזרמה (אזוספרמיה), נבדקת כמות הפרוקטוז בדגימה, כאשר העדרו או אפילו מעוטו, מצביעים על נטיה לאזוספרמיה על רקע חסימתי, דבר הנותן אינדיקציה מדוייקת להמשך הטיפול המתאים. בדיקת חיות…

קרא עוד